Arbana ka një thirrje për çiftin: S’po bëni mëkat, në Big Brother në botë bëjnë dashuri kënaqen

Olta, Luizi dhe Kiara janë përfshirë në një debat mbrëmjen e të martës gjatë prime pasi Olta mendon se mes Kiarës e Luizit nuk ka më kimi duke përmendur edhe faktin që ata nuk bënë asgjë më shumë në suitë.

 

Luizi e pyeti Oltën nëse ajo do bënte diçka më shumë po të ishte në vendin e tyre dhe Olta e mohoi. Këtu ndërhyri Arbana duke i thënë Oltës dhe Kiarës se nuk është turp të bësh dashuri.

 

“E kam dëgjuar ta thoni këtë sikur është ndonjë turp i madh. Nuk ka asgjë të keqe. Në gjithë Big Brother nëpër botë bëjnë dashuri njerëzit, kënaqen. S’po bëni mëkat”, u tha Arbana.

 

Luizi ndërkohë i tha Arbanës se atë moment intim ai dhe Kiara kanë vendosur ta konsumojnë jashtë larg kamerave pasi duan ta shijojnë në privatësi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...