Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP Albania. Ajo këto ditë është përfolur se mund të jetë dhe e dashura e Luizit, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e banorit shkodran ishte “Gena”.

 

Madje një diçka tjetër që ka irrituar fansat e çiftit Luiz-Kiara, është se Jurgena shumë të rralla postimet e çiftit, në Instagramin e Luizit. Por, së fundmi ajo ka bërë edhe një gjest tjetër, duke hequr nga lista e miqve që po i ndiqte, familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

 

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit e kete dhurate ia beri permes lojes qe e fitoi para dy dite. Kiara kishte per detyre qe te imitonte Niten ku edhe fitoi bashk me dy banoret tjere Visin dhe Gertin ku Visi kishte Keisin ndersa Gerti Kiaren.

 

Edhe banoret tjere kishin rolet e tyre per te imituer banoret e tjere por ishin vetem keta te tre qe fituan duke u mundesuar qe te kerojne nje deshire tek Vellau i Madh dhe ai t’ua plotesoj, e sigurisht Kiara mendoi surprizen e bukur per Luizin pasi i kishte thene se nuk eshte romantike.

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të cilat vendosën të luanin si një banor i vetëm në garën e “Big Brother VIP”,...

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhensila harron qe është bërë nënën, provokon në publik gati la…

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet...

Pas suksesit në Big Brother VIP, Luiz Ejlli hap biznesin e tij të ri

Pas fitores së edicionit të dytë të Big Brother...

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të...