Nga Big Brother te Për’puthen, ish-banori shumë i njohur i zë vendin Arjan Konomit (FOTO)

Gazetari i njohur Ronaldo Sharka, i cili u bë shumë i dashur për publikun pas hyrjes së tij në “Big Brother Vip” së fundmi ka ndarë një lajm për ndjekësit e tij.

 

Përmes një postimi në Instastory, Sharka bën me dije se do të jetë në rolin e opinionistit në Përputhen.

 

Nuk dihet ende nëse është një shaka nga ana e gazetarit apo do të zëvendësojë me të vërtetë opinionistin Arjan Konomi.

 

Ronaldo Sharka u bë pjesë e shtëpisë më të famshe dhe shumë shpejt fitoi zemrat e publikut.

 

Ai u surprizua brenda BBV nga babai i tij, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë. Fatkeqësisht babai i Ronaldos ndërroi jetë disa javë më parë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME