Ilir Shaqiri thumbon hapur këngëtarin për hyrjen në shtëpinë e “BBVA”: Kur e di çfarë vajze ke…

Balerini dhe ish-fituesi i BBVA 1,Ilir Shaqiri ishte i ftuar tek Ermal Peçi në emisionin e tij “Më prit në fundjavë”.

 

Përpos planeve për të ardhmen dhe projektet që e presin,ai u ndal edhe tek Sabiani që në edicionin e shkuar ishte shoku më i ngushtë i tij në shtëpinë e BBVA.

 

Ermali e pyeti nëse do të hynte sërisht atje por balerini u përgjigj me një jo të prerë vetëm nëse bëhej fjalë për një edicion vetëm me fituesit.

 

Por nëse në shtëpi ndodhej Emily?(vajza e Ilirit)”Jo nuk do futesha.

 

Kur njëriu është mazhoren e mbi të gjitha kur di çfarë vajze ke nuk ka arsye përsë të futesh apo ndërhysh”ishte përgjigjja e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...