Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,

 

ish-banori i spektaklit Big Brither Vip 2, i cili shfaqet me kostum dhëndrri kanë nxitur kureshtjen e të gjithëve në rrjet.

 

E ndërsa nuk mungojnë urimet për një martesë të pa lajmëruar, është vetë moderatorja që shuan zërat, ndërsa thotë se nuk ka asnjë martesë, por bëhet fjalë për një set fotografik të realizuar për një promocion veshjesh.

 

Sonila Musai është gazetare prej shumë vitesh në Ora News, ndërsa prej pak javësh drejton dhe emisionin “Epiqendër”, një hapësirë dedikuar tërësisht tematikave sociale të jetës së përditshme,

 

por edhe çështjeve të aktualitetit, duke mos hequr dorë nga terreni pavarësisht moderimit në studio të emisionit, apo spikerimit të edicioneve të lajmeve.

 

Përtej pasionit për profesionin, moderatorja është nënë e një vajze të lumtur 7-vjeçare!Ndërsa Eni Tare ishte banori që u eliminua pak javë më parë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, dhe tashmë i është përkushtuar dhe pasionit të tij të modelimi.Dyshja në fjalë janë miq të mirë prej kohësh dhe kanë shfrytëzuar bukurinë për t’u bërë pjesë e setit fotografik.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...