E paska inatë mesa duket…/ Menaxherja e Instagramit të Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës

Vajza e cila menaxhon “Instagramin” e banorit të big Brother Vip, Luizit, është Jurgena.

 

Shpesh herë ajo në media është përfolur sikur është e dashura e Luizit jashtë shtëpisë, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e tij ishte “Gena”.

 

Madje, madje ndjekësit kanë vënë re dhe diçka tjetër, faktin që Jurgena poston foto të çiftit shumë rrallë.

 

Së fundmi, ajo ka bërë një tjetër veprim. Jurgena ka hequr nga lista e miqve që po i ndiqte nga Instagrami i këngëtarit të gjithë familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

Foshnja 6-muajshe gjendet e vdekur, e ëma e harroi gjithë ditën në makinë

Një foshnjë 6 muaj ka vdekur tragjikisht pasi nëna e tij e harroi në makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Belgjikë, në parkingun e...

Zbardhet misteri i lëndës blu që u hodh nga helikopteri në vendin tonë dhe qb merakosi qytetarët…

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës u alarmuan pasi një helikopter po hidhte një lëndë në ngjyrë blu...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...