Arbana i kërkoi ta ftojë në dasmë, Luizi i kthehet: Aq keq sa më keni bërë ju mua do e mendoj

Këtë mbrëmje spektakli i “Big Brother VIP” nisi me një diskutim “Sa po ndikon Kiara në lojën e Luizit?”.

 

Sipas Oltës, publiku ka nevojë ta shohë Luizin vetëm pa Kiarën në shtëpi pasi ajo ajo është gjithë kohës në hijen e tij dhe e pengon.

 

Opinionisti Arbër Hajdari tha se është pikërisht Luizi ai që e mban Kiarën në shtëpi pasi vetë ajo nuk shquhet si lojtare e fortë. Ai shtoi se publiku jashtë e sheh Kiarën si penalizuese në lojën e Luizit.

 

Kurse Arbana ka thënë se Luizi do i ftojë të gjithë në dasmë, por Luizi i është kthyer se këtë do e mendojnë pasi i kanë bërë keq.

 

Luizi:
Këtë do e shikojmë, se më keni tor turuar më vinte t’i hiqja fishat kamerave te suita.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...