Publiku nuk përmbahet ndaj saj/ Njerëzit shpërthejnë keq ndaj Kiarës: Të të vijë turp për reagimin që bëre (FOTO)

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë. Por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big Brother kanë shpërthyer në kritika ndaj saj.

 

Sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

 

Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...