Kiara braktis dhomën romantike me Luizin në mes të natës

Falë lojës së fituar nga imitimet,Kiara kërkoi një surprizë për të dashurin e saj Luiz dhe produksioni ju dha mundësinë të kalonin netët deri në Prime-n e të martës në një dhomë ekskluzive për ta.

Por mbrëmjen e djeshme duket se Kiara është larguar në mes të natës për tu kthyer në krevatin e saj.Gjest ky që ka gjetur të habitur Luizin pasi nuk e gjen në krevat.

Ai shkon tek ajo dhe e pyet pse është larguar,me Kiarën që i thotë se nuk duron dot gërrhimën e tij.Luizi është larguar i vetëm duke e lënë në krevatin e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Kristi është gati t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbrit....

“Coca-Cola” serbe pushton marketet shqiptare

Në javët e fundit nëpër markete kemi parë një...

Horoskopi 31 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sot do të keni mjaft kohë për t'u...