“Ti je e vetmja që do ta…”, çfarë po ndodh mes Lorencit dhe Jorit

Kanë nisur flirtimet e para në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ mes dy banirëve të rinj.

 

Gerti dhe Lorenci ngacmuan ditën e sotme Jorin, pasi kjo e fundit, u shpreh se është kundër çdo lloj droge e se nuk i pëlqen që ta konsumojë, pavarësisht se pëlqehet shumë në lokalet e natës.

 

Dy banorët, me lojëra fjalësh hodhën ‘grepin’ e tyre. Lorenci ishte ai i cili tha se do e marrë për nuse e më tej shtoi se Jori është energjike vetë. Nga ana tjetër, Gerti, si më i qetë vijoi duke thënë se modelja është si ‘drogë’.

 

Jori: Unë jam kundër çdo lloj droge dhe ato që pëlqehen shumë në ambientet e natës.

Lorenci: Prandaj dua të të marr për nuse.

Gerti: Ty të pëlqen vetëm çaji jeshil.

 

Lorenci: Nuk ka nevojë për drogë kjo, shi si është energjike vetë.

Gerti: Jori është drogë vetë.

Lorenci: E vetmja drogë që mund të konsumoja mund të ishte Jori.

 

Lori: Unë me të vërtetë jam kundër, nuk kam provuar asnjëherë asnjëlloj droge.

Gerti: Vetëm çaj jeshil. Nuk të pëlqen ëë, në Itali e pinë shumë çajin.

Jori: Unë nuk pi, nuk dua. Unë nuk pi cigare, e jo më çaj.

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...