Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e djeshëm Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për këtë nominim.

 

Luizi i tha Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të ‘fuqizonte’ Qetsorin dhe do e penalizonte atë. Kristi u shpreh se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia.

 

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit.

 

Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

 

Banorët e parë që e nisën programin ditën e sotme ishin Olta, Kiara me të ftuar Kristin dhe Qetsorin. Kiara e ka pyetur Kristin se çfarë mendon për eleminim e Armaldos mbrëmjen e djeshme, pasi ishin të dy bashkë me Luizin në nominim.

 

Kristi: Më erdhi keq që iku sepse ishte javë e vështirë për atë dhe ky eleminimi i erdhi si surprizë, nuk e mendoi dh u ndje keq…

 

Kiara: A mend se ndikove keq në largimin e tij? Kristi: Po mendoj. Kiara: Kush më shumë ti apo Luizi? Kristi: Secili kishte ndikimin e vet…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...