Luizi i “kërkon llogari” Kiarës për varësen, reagimi i saj lë është tepër e habitshme

Varësja që Luizi i ka dhuruar Kiarës duket se shpesh bëhet temë bisede mes tye. Mbrëmjen e djeshme Kiara e kishte hequr teksa kjo gjë i ka rënë në sy Luizit.

 

Teksa e pyeti se pse e kishte hequr varësen, Kiara me ftohtësi u shpreh se nuk i shkonte me veshjen dhe ndaj nuk po e mbante gjatë spektaklit.

 

Luizi: Pse nuk e ke vënë kryqin e babës?

Kiara: Po nuk shkonte me veshjen

 

Luizi: Pse moj Kiarë, ajo shkon me gjithçka

Kiara: Të lutem Luiz se kam shumë stres, te lutem

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...