Kiara pas natës me Luizin: Se mos kujtojnë që bëmë gjë

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.

 

Çifti pati mundësinë të kalojë disa momente intime larg banorëve të tjerë, edhe pse u frenuan nga prania e kamerave.

 

Në mëngjes teksa Luizi mbuloi me batanije kokën e tij dhe të Kiarës, kjo e fundit u shpreh se ka frikë mos publiku kujton se bënë diçka.

 

Megjithatë përveç puthjeve e përkëledhjeve nuk pati asgjë më shumë…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME