Kiara heq sërish varësen, Luizi: Pse nuk e ke vënë kryqin e babës? Ajo i kthen përgjigjen skandaloze

Varësja që Luizi i ka dhuruar Kiarës duket se shpesh bëhet temë bisede mes tye. Mbrëmjen e djeshme Kiara e kishte hequr teksa kjo gjë i ka rënë në sy Luizit.

 

Teksa e pyeti se pse e kishte hequr varësen, Kiara me ftohtësi u shpreh se nuk i shkonte me veshjen dhe ndaj nuk po e mbante gjatë spektaklit.

 

Pjesë nga biseda: Luizi: Pse nuk e ke vënë kryqin e babës? Kiara: Po nuk shkonte me veshjen. Luizi: Pse moj Kiarë, ajo shkon me gjithçka Kiara: Të lutem Luiz se kam shumë stres, te lutem.

 

Çifti është surprizuar nga vëllai i madh me një suitë të mrekullueshme, vetëm për ata të dy të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve deri të martën.

 

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur, aty ku do të flenë deri të martën. Kjo suitë erdhi me kërkesë të Kiarës , të shprehur në dhomën e rrëfimit.Duke qenë një prej fituesve të sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga produksioni.

 

Çifti u surprizua nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes tyre.Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...