Qetësori flet për Adelën: Fajin e pati Bjordi, po mos të ishte lidhur me të ajo do…

Qetsor Ferrunaj po provon për herë të dytë eksperiencën e reality show-t “Big Brother”, por kësaj here si VIP. Ai ka qenë konkurrent në “Big Brother 2”, ku edhe është shpallur fitues.

 

Së fundmi, teksa ndodhet sërish në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Qetsori ka folur për fitoren e tij, ku ka përmendur edhe të ndjerën, Adela. Sipas tij, nëse Adela nuk do ishte lidhur me Bjordi Mezinin, do ia merrte fitoren.

 

“Po të mos ishte lidhur me Bjordin, ajo ma merrte. Bjordi e eklipsoi, e mbajti në inti mitet, e ngatërroi, e bëri emocioni.

 

Plus që Bjordi ishte natyrë e ëmbël, nuk e linte atë që të kapte… Ndjesë pastë, por ajo ishte shumë vajzë e fortë. Fati i saj”, shprehet Qetsori teksa po bisedonte me disa prej banorëve në tavolinë e ngrënies.

 

Ndërkohë Ferrunaj, i cili ka pak javë që është pjesë e “Big Brother VIP2” duket se ka hyrë me ide të qarta dhe dëshiron që të jetë fitues i këtij edicioni të dytë.

Olta puthet në buzë me Dean dhe thotë: ‘Na çau b****’ Le të rrijë me Kiarën’! (Video)

Episode interesante janë krijuar në shtëpinë e BBV pas nominimit të Kiarës me Oltën.   Olta dhe Dea e kanë kaluar natën e djeshme së bashku...

Luizi “heq dorë” nga çmimi i madh i BBV, ja deklarata e këngëtarit që i habiti të gjithë

Në një bisedë që është zhvilluar ditën e sotme në ambientet e shtëpisë më të njojhur në Shqipëri, deklarata e oltës ka qenë vërtetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME