Befason Luizi, ish e dashura e tij në shtëpinë e Big Brother VIP Albania?

Herë pas here në shtëpinë e “Big Brother VIP2” është përfolur në lidhje me mundësinë që aty mund të futet si banor ndonjë ish-partner/e e ndonjërit pre tyre.

 

Madje Luiz Ejlli ka qenë i fiksuar për disa ditë, ku thoshte ‘nëse do hynte ndonjë ish-i dashur i Kiarës, do ta dobësonte në lojë’. Një bisedë e tillë është bërë edhe së fundmi, ku Kristi shprehet se ‘do ishte perlë të futej ish-i i dikujt’.

 

Pjesë nga biseda: Kristi: Imagjino ish-i i njërit këtu, do të ishte perlë. Po nuk e fusin, nuk vijnë ato Tea: Kush nuk vjen? Kristi: Një ish për shembull, ish-i i Luizit po them

 

Tea: Jo nuk vijnë, nuk e bëjnë Luizi: Emri i ka dalë Tea: Seriozisht? Kristi: Si ka dalë emri? Luizi: Te të përfolurit Olta: Kujt? Luizi: Nuk ka rëndësi, po erdhi merret vesh Kristi: Ça thua, me vërtetë? Luizi: Po Kristi: Me ardhur këtu? Luizi: Po

 

Kristi: E sheh se e nuhata, ajo do ishte e bukur Dea: Ç’do të kishte të bukur Tea: A ka familje ish-i jot? Luizi: Nuk kam pas vetëm atë o Tea. Olta: Për një nga ish-at e tu bëhet fjalë?

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...