“Ju pret një pabesi”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

Dashi
Sot eshte nje dite zhgenjyese ne dashuri dhe ekonomi !Kujdes me xhelozine ne cift !

 

Demi
Sot keni nje zhgenjim qe vjen nga thellesia e kohes dhe ju zgjon keq ideja qe nuk jeni te sigurt ne dashuri apo ne cift !

 

Binjaket
Sot dokush qe ju ka premtuar nje pune apo je sqarim ekonomik nuk do ju oergjigjet !Jeni njerez te keqkuptuar dhe zhgenjeheni sot ne cift e ne ligj !

 

Gaforrja
Per ju dita sjell skandale ekonomike ose ne cift Ka mundesi te ndjeheni te tradhetuar ose anasjelltas !

 

Luani
Per ju dita mbart nje humbje ne ceshtjet ekonomike dhe nje perballje ligjore me nje penges ndoshta ne udhetime !

 

Virgjeresha
Hena ne Bricjap ju jep mundesi te ndjeheni komod megjithese bota pereth jush duket sikur ka shume probleme ‘

 

Peshorja
Ju keni nje dite me sqarime ose debate ne maredheniet ne cift !Jeni shume te rezikiar nga tradhetite !

 

Akrepi
Puna ju jep shume mundesi dhe levizje e komunikkm te mire !Sot mund te keni nje perfshirje ne nje humbje ekonomike ose pabesi ne cift !

 

Shigjetari
Keni nje permiresim ne ekonomi por nje elektrizim deri ne djegje ne dashuri ose ne marredhenie ne cift !

 

Bricjapi
Hena ne shenjen tuaj sot sado e mire eshte nuk i perballon dot kushtet e rrethanat e veshtira ne shtepi apo jete ne cift !

 

Ujori
Doni me cdo kusht te hapni rruge te re mundesisht detare apo te perballeni me dallget por ne deshiren pa u lagur fare !

 

Peshqit
Shume planet ne shenjen tuaj nuk e shohin nje rruge apo mindesi te re qe eshte shume modeste por e vetmja rruge shpetimi !

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...