Jori “përçan” çiftin e “BBVA”? Kiara xheloze për Luizin nga ana tjetër i tregon “vendin” banores

Jori Delli duket se ka fituar zemrën e publikut që tani pasi duket shumë pozitiv.

 

Madje fansat e Luiz Ejllit mendojnë se ata mund të shkojnë si çift, duke qenë se modelja ka qëndruar shumë pranë këngëtarit sapo hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Edhe pse Luizi është i lidhur me Kiara Titon, të cilës ia ka shprehur pëlqimin ndaj saj që ditën e parë, fansat duan ta shikojnë atë në një romancë me Jorin.

 

Por, teksa ishin ulur të tre, Luiz, Kiara dhe Jori, këngëtari ngrihet dhe del jashtë shtëpisë, menjëherë çohet edhe Jori për t’a shoqëruar. Luizi nuk pranoji dhe i bën shenjë të mos lëvizë. Këto situata nuk i kanë pëlqyer Kiarës dhe ulet vet afër Jorit dhe e çon Luizin nga ana tjetër. Pra, moderatorja sapo shfaqi shenja xhelozie.

 

@bigggbrothervip

#luizejlli #kiaratito #bigbrother #fyp #viral

♬ original sound – 👁

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME