Dashuri, para, udhëtime, Meri: Për këtë shenjë horoskopi fillon një periudhë e mirë

Sot Aferdita planeti i dashurise dhe ekonomise futet ne shenjen e Demit! Tani do kerkojme siguri dhe stabilitet. Mbaroi koha e cmendurise! Ndikim te forte do kete tek Akrepet, Luanet, Ujoret dhe Demet. Kujdes Binjaket!

 

Dashi

 

Sot fillon nje situate me e permiresuar ne ceshtjet ekonomike.

Demi

Jeta personale dhe dashuria fillon te permiresohet dhe te embeltohet.

 

Binjaket

Prapaskenat dhe lidhjet e fshehta do jene simptomat e kesaj periudhe. kujdes ne ekonomi dhe dashuri.

 

Gaforrja

Ju do gjeni mbeshtetje dhe shoke e miq te qendrueshem ne kete periudhe.

Luani

Nje ceshtje familjare kerkon permiresim dhe qetesim. Nje investim ne karriere do ishte mire te behej.

Virgjeresha

Do ndjeheni me mire dhe me kendshem si ne aspektin shendetesor ashtu edhe ne ate personal. Dashuria do kete fat.

 

Peshorja

Ceshtjet ekonomike do marrin nje permiresim te dukshem. Duhet te vini kufij sigurie ne jeten erotike apo ne cift.

Akrepi

Jeta juaj ne cift do permiresohet dhe do embeltohet. Mund te gjeni nje partner te sigurt e besnik.

Shigjetari

Ju do perpiqeni te rregulloni perditshmerine dhe punen. Nuk do lodheni me kaq shume dhe do shijoni shume diten.

 

Bricjapi

Ju do keni fat ne ekonomi dhe udhetime. Mund te kerkoni nje partner te sigurt ne dashuri.

Ujori

Ju keni permiresom te madh ne jeten familjare dhe ne nje bashkjetese te kendshme qe do filloni.

Peshqit

Per ju ka shume mesazhe te bukura dhe takime te kendshme qe do ju ndryshojne jeten per mire.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...