Armaldo Kllogjeri, Krist Aliaj dhe Luiz Ejlli darkojnë së bashku

Një gjë e tillë solli reagimin e ashpër të Kiarës e cila i tha më pas këngëtarit që të mos e përmend më emrin e saj si argument për tu hakmarrë.

 

Mirëpo këngëtari jo vetëm që nuk ra dakord por u shpreh se do të marrë hak edhe pas daljes nga shtëpia e BB VIP pasi ai nuk i harron gjërat. Gjatë bisedës me Kiarën, Luizi përmendi një rast ku njëri prej banorëve i cili nuk është më pjesë e shtëpisë i ka thënë një fjalë shumë të rëndë moderatores, situatë që sipas tij ka ndodhur rreth dy muaj më parë.

 

“Të është thënë një fjalë nga një banor që nuk është më këtu. Fjalë shumë e rëndë që më ka prekur dhe ka më shumë se dy muaj. Kur të dal jashtë do e kthej përgjigjen. Dua të tregoj që unë nuk harroj”, u shpreh konkurrenti. Kujtojmë se rasti për të cilin, Luzi po fliste ka të bëjë me një debat të ashpër që këngëtari pati me ish-banorin,Amosin ku ky i fundit ofendoi rëndë Kiarën duke e quajtur “p*tane”.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME