Armaldo i kthehet Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

Armaldo dhe Luizi kanë debatuar sërish me njëri-tjetrin për çështje nominimesh. Luizi është i sigurt se Armaldo do të eliminohet të shtunën nga shtëpia e famshme.

 

Nga ana tjetër, Maestro i tha këngëtarit se për aq kohë sa ai është brenda në shtëpi, ai jo vetëm që nuk ka për ta fituar çmimin e madh, por nuk ka për të shkuar as në finale.

 

Kujtojmë se në nominim janë Kristi, Luizi dhe Armaldo.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...