U bë dje banori më i ri! S’do e besoni çfarë thoshte për “Big Brother’ Lorenc Hasrama pak kohë më parë (VIDEO)

Lorenc Hasrama ishte një prej banorëve të rinj të “BBVIP”, që u bënë pjesë e shtëpisë mbrëmjen e djeshme, teksa duket se që në nisjen e aventurës së tij është bërë pjesë e dinamikave dhe e debateve në shtëpi.

 

Megjithatë pak muaj më parë, më saktësisht 4 muaj më parë, i ftuar në “Natën me Aulonën”, i pyetur pikërisht për një hyrje të mundshme në program, Lorenci dha një “jo kategorike”.

 

Artisti u shpreh në atë kohë se nuk do e përballonte një eksperiencë të tillë, nisur nga “tipi” që ka dhe do kishte frikë nga reagimi i tij në situata të caktuara në shtëpi, ku “mund të dilte nga vetja”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME