Gazetarja qeshi me lot kur lexoi lajmin për “rrugën e re” të ndërtuar nga kryetari i bashkisë (Video)

Prezantuesja e Zjarr TV qe “ndezi” internetin pasi u shfaq duke qeshur, teksa po përpiqej të informonte shikuesit në lidhje me “rrugen e re” të ndërtuar në Bulqizë, pasi ajo që dukej në foto ishte e cuditshme. Rruga ishte e shtruar nga të dyja kahet, ndërsa pjesa në mes ishte lënë bosh.

 

Duke lexuar mbi këtë lajm prezantuesja e televizionit nuk mbajti dot të qeshurën.

 

Edhe pse raportimi i gazetares nuk ishte live për personat që nxorën këtë video u morën masa. Ditën e djeshme,Lefter Alla, kryetar i Bashkisë së Bulqizës është vënë në prangat e policisë me urdhër të SPAK për shkak se ndaj tij rëndojnë dy akuza. Alla akuzohet për korrupsion dhe abuzim me tenderat publikë.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...