‘Shakaja pa kripë’ e Arbanës trondit banorët me deklaratën shokuese: Big Brother do të …

Mbrëmjen e djeshme të natës së prime-it padyshim që ishte vetë moderatorja, Arbana Osmani, e cila me shaka u përpoq të bëj një rreng banorëve.

 

Nga kureshtja banorët kanë pyetur se edhe sa do të zgjas aventura e tyre në Big Brother, ajo u përgjigj se do të zgjas edhe 3 muaj të tjerë.

 

Kjo përgjigje nuk u prit aspak mirë nga banorët të cilët u trembën e nisën të pyesin derisa Arbana u tha se akoma nuk është marrë vendimi dhe do tua thotë të shtunën e javës tjetër.

 

Arbana: Pse doni ta dini dhe pse pikërisht 3 muaj

 

Luizi: Si 3 muaj o Arbanë?

 

Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen

Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur

 

Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...