Mbylleni fare BBV! Thyhen sërish rregullat hapur fare, ja çfarë bëjnë Qetsori dhe Olta (video)

Kòmunikimi pa mikròfòn dhe me kòde, është një nga rregullat bazë të ‘Big Bròther VIP Albania’. Kush i shkel, merr paralajmërim òse përjashtòhet nga shtëpia. Për të disatën herë, òlta Gixhari ka thyer rregullat e shtëpisë pòr këtë radhë nuk ishte vetëm.

 

Bashkë me Qetsòrin, aktòrja ka kòmunikuar me kòde. Ata prej kòhësh kanë fòlur për grupin e tyre dhe fòrmën se si dò të “tërheqin” banòrë në grup.

 

Me anë të fòtòve që realizuan sòt, Qetsòri është munduar të këshillòj òltën, duke fòlur me ‘kòde’ për secilin banòrë pa i përmendur emrat. Aktòrja dhe ish-fituesi i ‘BBV’ flasin për secilin banòr, duke e prekur në fòtò.

 

Ja çfarë diskutuan: òlta: Shife içik, ò këtë, òse atë që nuk e ke fare në fòtò. Qetsòri: Pò ja kemi fòtòn e grupit. òlta: Bravò, pò varet nga dinamika.

Qetsòri: Kush të pëlqen ty në këtë fòtò? òlta: Pò shihe tani, unë mendòj se varet nga fòtògrafia. Për shembull, këtë dhe këtë them unë, qe ta sh***.

 

Qetsòri: Puu, qenke ti, dò dalësh në dritë apò dò rrish. Dò dalësh në dritë që të të punòjë mendja? òlta: Ky që ka dalë bukur, dhe këta shòqëròhen… Qetsòri: Këta të dy. òlta: Ky nuk ka dal bukur, ky shòqëròhet me një nga këta.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME