E duan të gjithë shqiptarët/ Luizi tregon se çfarë biznesi do hapë pasi të dalë nga ‘Big Brother’

Kam në plan ta bëj në Tiranë, thotë Luizi…një kopësht. E kam seriozisht, mbaroj pas fëmijëve, jo se do jem edukator aty po…

 

E kam ëndërr, vazhdon të thotë Luizi shumë seriozisht. Biznes i mirë është, punë e mirë është, e ndershme është, me bebusha je…dhe çojmë bebushat tonë aty pastaj, i thotë ai Kiarës.

 

Të shumta komentet dhe reagimet nga ndjekësit. Koment: Si edukatore qe jam te them bravo per idene qe ke dhe tu realizofte sa me shpejt… ska pune me te bukur se me femijet

 

Koment: Sa ide e bukur uroj te te realizohet endrra femijet do te jene gjithmone pozitive.Koment: Je shpirt njeriu o#Luiz lum ajo nene qe te ka dhe #Kiara qe do te mari ty

 

Koment: a din kjo femer te shoqeroje ne shpjegim kete djale ne idete e tij ,se jane mendime shume brigantine, kjo eshte bukuria e jetes nuk ka brire.

 

Janë pikërisht këto mendime dhe sjellje të Luizit që e bëjnë atë të pëlqehet shumë nga publiku dhe të mbështetet kudo në mbarë trojet shqiptare dhe në diasporë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...