SHKODËR, KORSITË E BIÇIKLETAVE TË ZËNA NGA AUTOMJETET

Pavarësisht se Shkodra njihet si qyteti I biçikletave ajo që mbetet shqetësuese është se kosritë janë gjithnjë të zëna nga parkimi I automjeteve. Kjo është një problem I vijueshëm kur edhe vetë qyetarët shprehen se nuk respektohen rregullat rrugore.

 

Nga ana tjetër ata shprehen se duhen marrë masa në mënyrë që ky problem të gjejë një zgjidhje.

 

Nuk kanë munguar rastet ku janë ndërmarrë aksione për lirimin e këtyre korsive por siç duket mungesa e hapesirave për të parkuar automjetet, ben që drejtuesit e këtyre të fundit të thyejnë rregullat duke parkuar aty ku nuk lejohet.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...