Nëna e Luizit dërgon mesazh në “BBV” për të birin dhe Oltën. Po Kiara…?

Banorët e “Big Brother Vip” patën mundësinë ditën e sotme që të shikonin disa mesazhe të fansave të tyre jashtë, nëpërmjet platformës “Big Love.” Kjo e fundit është krijuar disa javë më parë dhe banorët herë pas here kanë lexuar mesazhet që fansat e tyre iu kanë dërguar.

 

Gjatë ditës së sotme, Luizi mori një mesazh nga një person i shtrenjtë, pikërisht nëna e tij. Luizi, së bashku me banorët e tjerë, lexuan përshëndetjen e nënës së këngëtarit, e cila kishte përmendur në veçanti faktin që Luizi dhe Olta u bënë “bashkë” në lojën “siameze”, ndërsa nuk kishte shkruar asgjë për Kiarën.

 

“Përshëndetje çapaçulat e nënës, jeni shumë të mirë, Zoti ju rujt’ të gjithëve dhe Zoti është i madh që bëri bashkë Oltën dhe Luizin në një bluzë. Më keni kënaqur. Nëna e Luizit nga New York”- thuhej në mesazhin, i cili e bëri shumë të lumtur Luizin.

 

Fakti që në mesazh nuk ishte përmendur emri i Kiarës, nuk ka kaluar pa u vënë re në rrjet dhe menjëherë kanë nisur komentet e ndryshme. Disa mendojnë se ky është një “mesazh” për Luizin dhe lojën e tij, ndërsa të tjerë shkruajnë se nëna e Luizit shprehu “mendimin” e saj për Kiarën me këtë mesazh.

 

Por mesazhet për dyshen Luiz-Olta nuk mbaruan me kaq. “Luiz më shumë shkoje me Oltën në lojë se sa me Kiarën, të përshëndes”, ishte një tjetër mesazh për Luizin, i cili iu përgjigj duke thënë: “Lëri këto tani, ku i ka bërë Luizit këto. E ka cilësuar, me Oltën “në lojë”.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...