Konkurrenti i Big Brother bën premtimin: Nëse fitoj, do dërgoj banorët në Turqi për pushime

Gjatë diskutimeve me banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, njëri prej tyre ka bërë një premtim.

 

E teksa po bisedonin se çfarë do të bënin nëse do ta fitonin çmimin e madh, aktori i njohur Vedati i bëri një premtim banorëve duke i lënë pa fjalë. Ai tha se nëse do ta fiton çmimin do t’i dërgoj më banorët në Turqi, për pushime, për 5 ditë.

 

Sigurisht që oferta e tij u prit mjaft mirë nga banorët të cilët të entuziazmuar u shprehën se mund të qëndrojnë më shumë ditë. Kujtojmë se finalja e madhe është ditën e premte, 17 mars, dhe në garë për çmimin e madh janë, Stresi, Juliana, Mbresa, Vedati dhe Artani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME