VIDEO virale e Rita Latit për Luiz Ejllin, aktorja tregon pse qau: Në mendjen time ishte një që i këndonte Rozës

Një video e aktores Rita Lati teksa qante duke përjetuar emocionet e Shën Valentinit ku Luiz Ejlli i këndoi Kiarës këngën dedikuar asaj u bë virale në Tik Tok.

 

E ftuar në “Why Not” ajo tregoi reagimet që mori nga njerëzit pas kësaj videoje.

 

“Ishte emocion bio. Unë shikoja Luizin që i këndonte Kiarës, në mendjen time ishte një që i këndonte Rozës. Ëndërroja dhe çdo gjë e lidhja me emocionin e një mami, duke e parë çunin aq të lumtur, aq të gëzuar. Janë lot gëzimi. Njerëzit e dinin që jam një çikë e sëmurë pas Luizit. Sëmuren mamatë.”

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME