Përlotet Merita Halili pasi tregon se jeta në Amerik është shumë e vështirë

Ajo eshte nje nga kengetaret me te mira shqiptare te muzikes popullore. Merita Halili i mungon artit shqiptar por ajo jep nje lajm te mire se jep mesim per atistet e rinje shqiptar ne amerik.

 

Kengetarja e njohur ka treguar ne spektaklin “Ne kurthin e Piter Panit” per jeten qe ben atje dhe problemet qe has atje.

 

Ndërkohë, ajo që ra më shumë në sy ishte pyetja nëse e quan veten të fortë, meqënëse ka dhe pesë vëllezër.

 

Ashton: A je ti e fortë se ti ke 5 vëllezër?

 

“Ndihem shumë krenare që e kam kaluar detin 10 ballë, por ajo që më dhemb më shumë është malli që kam për vendin tim. Jeta në Amerikë është e vështirë, por ja kemi dalë bashkë me bashkëshortin tim Raifin.”

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME