Kiara dhe Luizi kalojnë çaste romantike, Olta dhe Dea vuajnë pasojat: Del videoja…

Prej mbrëmjes së djeshme, banorëve të Big Brother Vip u është dhënë një sfidë, binjakët siamezë.

 

Banorët të ndarë dyshe-dyshe duhet të veprojnë si një trup i vetëm. Ata që po e vuajnë më shumë këtë sfidë, janë Luizi dhe Kiara, dhe çifti tjetër Kejsi dhe Kristi. Në këtë çifti Luiz-Kiara janë ndarë. Luizi është bashkë me Oltën, ndërsa Kiara me Dean.

 

Por çifti, Luiz-Kiara kanë gjetur një moment kur kalojnë çaste romantike, por pasojat po i vuajnë Dea me Oltën.

 

Ata janë shtrirë të katërt në krevat, por si? Në një video, Luizi shihet sipër Kiarës, Olta në anë të djathët të çiftit bashkë me Dean, duke u stërmunduar.

 

“Jemi lidhur, bërë gonxhe, që Luizi të rrijë me Kiarën.”, thòtë Olta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...