“Na u dogjën lulet duke të parë ty 24 orë”, çunat e Londrës i dërgojnë mesazh Luizit

Fansat e Luizit nga Londra i kanë dërguar këngëtarit një mesazh të pazakontë.

 

“Na u dogjën lulet o vëlla, duke të ndjekur ty 24 orë. Të përshëndesim nga Londra,” i shkruan një nga fansat, duke nënkuptuar kultivimin e kanabisit në Mbretërinë e Bashkuar nëpërmjet shtëpive të barit.

Sigurisht mesazhi ka shkatuar të qeshura te banorët, me Luizin që u pëtgjigj duke thënë : “Po mirë mo burrë, fiki llampat kajher”.

 

Ditën e djeshme banorët e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri patën mundësinë të lexojnë disa nga mesazhet e ndjekësve për secilin prej tyre.

 

SHIKO VIDEON 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...