Oltës i dështon ‘plani’ për forcimin e grupit, refuzohet nga dy banorë

Qetsori dhe Olta kanë deklaruar se tashmë janë aleatë në rrugëtimin e tyre në “Big Brother VIP Albania”. Ata po mendojnë se si të afrojnë në grup persona të tjerë dhe lëvizjet e para i kanë bërë sot. Ata kanë ftuar Antonetën që të bisedojë bashkë me ta, por ajo refuzoi.

 

”Kape kape içik tani se është vetëm”– i thotë Olta, Qetsorit.

 

Ky i fundit i afrohet Antonetës por ajo u shpreh se ka nevojë të rrijë vetëm dhe të mendojë. “Po marr içik kohën time. Keni muhabet special? Epo ruajeni për më vonë” Më pas Olta i tha Armaldos të rrinte me të dhe Qetsorin, por edhe ai refuzoi gjithashtu. Mos duhet që Olta të ndryshojë strategji në mënyrë që të afrojë më shumë banorë pas saj?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...