KRIJOHET CIFTI I TRETE!??? Pajtohen Nita dhe Shpati: Të dua, do flemë bashkë sonte

Që nga prime-i i së martës, Shpati dhe Nita janë në debat me njëri tjetrin, pasi kjo e fundit nuk e shpëtoi në zgjedhjen zinxhirore.

 

Shpatit i mbeti hatri nga Nita, pasi në të kaluarën kishin zhvilluar një njohje teksa kanë mbetur miq të mirë.

 

Sonte, para pak minutash dyshja janë sqaruar dhe janë pajtuar duke i thënë njëri tjetrit: Të dua.

 

Në këto momente të lumtura, Shpati në një moment nga gëzimi thotë: Do të flemë bashkë sonte”, pastaj për tu mos keqkuptuar thotë se ishte batutë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...