Djali me probleme mendore djeg shtëpinë, merr flakë kati tjetër i pallatit

Një apartament është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kaluar në Kombinat. Burime për JOQ ALBANIA, bëjnë me dije se një 35-vjeçar me probleme të shëndetit mendor i ka vënë flakën shtëpisë së tij.

 

Flakët janë përhapur me shpejtësi duke djegur edhe katin e dytë të pallatit. Sipas qytetarëve, pallati është i vjetër(kohës së Enver Hoxhës) prandaj ka marrë flakë me shpejtësi.

 

Ata thonë se 35-vjeçari jetonte me nënën dhe babain dhe se gjendja e tyre ekonomike ishte tepër e dobët. Nuk dihet nësa ka të lënduar nga ky zjarr.

 

Mesazhi i qytetarëve:

Mbrem ne kombinat djali i shpis ishte me te meta mend dhe dogji, Esht pallate pupulite me kallame mori flak dhe kati i dyt, Esht pallati enverit 2 katesh i vjeter, Djali esht 35 vjec jetonte me nenen dhe babain e vet Ishin shum te varfer ekonimikisht

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...

Luizi i lënduar nuk po e merr dot veten: Kot bëjmë si trima se nuk u rrika pa grua

Largimi i Kiarës duket se e ka lënduar shumë...