Çfarë ndodhi mes çiftit? Kristi largon me ‘stil’ Keisin: Nuk ka ardhur koha për…

Kristi ka folur ditën e djeshme për raportin që ka me Keisin, teksa ende sipas tij nuk e ka konsideruar si dashur.

 

Kristi duke iu përgjigjur Luizit, ka thënë se ata kanë interes romantik ndaj njëri-tjetrit por kjo ende nuk quhet dashuri.

 

Kristi: Marrëdhënia jonë është parë me sy tjetër

 

Luizi: Ty të lind dashuria vetëm kur ke uri?

 

Kristi: Mua më lind interesi kur vjen momenti.

 

Luizi: A ka ardhur ky momet që t’i thuash vetes jam i dashuruar?

 

Kristi: Jo për dashuri është shumë serioze, nuk ka ardhur momenti

 

Kristi: Në rastin konkret për të thënë që unë kam dashuri për Kejsin është shumë herët. Kjo sepse unë i jap shumë rëndësi dashurisë. Kjo që kemi ne është një situatë që po shkon shumë mirë në njohjen tonë, kemi interes romantik dhe po të vazhdojmë kështu mund të krijojmë një marrëdhënie serioze ku pjesë është dashuria.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...