(Video) Luizi kapet me Shpatin: Nëse nuk të shpëtoi Nita, kërkoj puthje

Luizi nisi të “nga cmojë” Nitën për situatën me Shpatin duke i kërkuar puthje, e më pas duke i thënë se nëse ajo do e puthte, nuk e shpëtonte më në zinxhirin e nominimeve.

 

Nuk mungoi as reagimi i Shpatit i cili e quajti puthje me “h elm”.

 

Luizi vazhdoi batutën e tij duke thënë se Shpati pret sqarimin nga Nita, por ajo nuk i’a jep.

 

Debatet mes Nitës dhe Shpatit nisën mbrëmjen e djeshme, pasi ajo nuk e shpëtoi në zinxhirin e nominimeve.

 

Marëdhënia e tyre është ende e pa qartë.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...