“Skandaloze, pyetje leshi”, Efi bie në “kurth”, si reagoi ish-banorja e BBV (Video)

Efi Dhedhes, ish-banorja e Bib Brother Vip që u bë dhe shumë e dashur për publikun, ka qenë e ftuar në emisionin “Ndryshe”.

 

Në emisionin që drejtohet nga Salsano Rapi dhe Adi Pojana, Efi ka rënë pre e një kamere të fshehtë.

 

Dy moderatorët kanë nisur përplasjet për pyetjet dhe në në një moment debati ka përfunduar në përplasje fizike.

 

Në videon më poshtë ish banorja shihet e hutuar nga ngjarja, ndërsa vazhdimisht pyet nëse e kanë seriozisht atë debat.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...