Dy banoret e rinj qe hyne sot surpize ne shtepine e BB Teodori dhe Mimoza njihuni me ta

Stop !! Stoooop mos leviz !! Tani qe klikove lexo : Mimoza eshte shkrimtare mbiemrin e ka Ahmeti Teodori eshte shkrimtar Keko si mbiemer.

 

Banoret e vjeter jane Ali Asllani Naim Frasheri etj etj . Ky big brother zhvillohet ne Gjirokaster dhe rregullat jane te thjeshta filloi si nje nisme e disa djemve dhe vajzave te qytetit qe njihen si kalores te erresires te gjithe te pavarur shpirta rebel dhe zera kritik .

 

Cdo kalores ka zgjedhur te interpretoj nje pjese letrare nga nje poet ose film artistik dhe te nominoj dike tjeter duke krijuar nje zinxhir qe po vjedh audience dhe po rizgjon vlera.

 

Tingellon kondradiktore qe kete te rinj te cilet shpesh i shikon ne bare duke bere jete nate ndoshta me nje birre ne dore te dine kaq shume

 

per letersine te shkruajne kaq sakte dhe ata qe i shikon neper zyra nuk dine shkruajne nje status por keshtu eshte bota jone bota shqiptare

 

planeti rrotullohet ne krah te kundert . Bashkohu dhe ti me te rinjte e gjirokastres recito nje poezi ndoshta do fitosh cmimin Kalores i arte i erresires!/ Shkroi Gaetano Dirigjenti

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...