Antoneta kapet keq me Qetësorin: Më ke ofenduar me batutat e tua

Antoneta dhe Qetsorit kanë pasur një diskutim mes tyre për mënyrën se si Qetsor sillet. Antoneta është shprehur se ajo ja ka pranuar batutat që ai bën, madje ka qeshur me to, por ka momente që ai përfiton nga kjo.

 

Qetsori: Mund të më kujtosh një rast, që të ka lënë këtë përshtypje?

 

Antoneta: Nuk dua të kaloj në raste konkrete. Ti besoj se je dakord me atë që them unë, thjesht nuk do ta pranosh.

 

Qetsori: Unë kuptoj që për ty s’jam i qartë. Që më keqkupton. Këtë kam kuptuar.

 

Antoneta: Si unë s’ta ka pranuar askush batutën. Ta kam kthyer batutën me batutë dhe sta kam marrë për keq. Por ka ca momente që kur rri dhe e mendon thua nuk paska qenë kaq me ngjyra gjëja.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...