“Nëse del Keisi bën të njëjtën gjë dhe ti?”/ Habit si përgjigjet Kristi (Video)

Mbrëmjen e djeshme Kristi u eliminua nga “Big Brother VIP”, por bileta e fatit e ktheu në shtëpi.

 

Nëse ai nuk do ishte kthyer Keisi do kishte dalë pas tij.

 

“Eshtë e vërtetë që unë kam lojën time, por loja ime nuk ka kuptim pa Kristin”, tha Keisi mes lotësh. Mirëpo, a do e bënte Kristi të njëjtën gjë?

 

Këtë pyetja ia ka bërë së fundmi Luizi. ”

Të njëjtën gjë”, është përgjigjur Kristi duke nënkuptuar që nëse del Keisi, del dhe ai.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...