Arbëri është legjendë! E kapët si u tall me Kiarën dhe Oltën për punët e shtëpisë?

Debatet mes Oltës dhe Kiarës kanë qënë të njëpasnjëshme për situata të ndryshme. Këto debate u diskutuan gjatë prime-t të sotëm.

 

Olta: Para se të hynin banorët e rinj mu duk sikur u afrova me Kiarën. Ose e kam bërë vetëm unë. Kemi bërë disa biseda, jemi parë në sy. Me nominimin e Luizit unë pata një bisedë të pakëndëshme nga Luizi dhe nga Kiara.

 

Kiara: Mos e përfshi Luizin.Olta : U afrova tek Kristi mbrëmjen pas prime. Kiara dhe Luizi më atakaun se u afrova me Kristin. Që në momentin që dola në nominim e deri sot, kam pasur disa batuta të pakëndëshme nga Kiara dhe atakime. I ka bërë vetëm sepse jam në nominim. Nuk më ka pëlqyer fare. Më ka thënë jam më dyfytyra.

 

Kiara : Nuk ta kam thënë kurrë këtë.Olta: Nuk ka lidhje me punët e shtëpisë, gjithçka nis nga darka e primë-t të shkuar. Unë kam bërë të gjitha detyrat që më janë dhënë. Nuk e shoh lojtare Kiarën, kam qejf ta ngacmoj.

Kiara: Mua më pëlqejnë ngacmimet e Oltës, por kur fillon përdor disa fjalë… interpretohen ndryshe. Ajo nuk e kupton kur e tepron. E kam toleruar deri diku, por jo më.

Arbër: Tek historia që e kanë xhan njëra tjetrën nuk e besoj. Tëk cështja e pastrimit të dyja janë njëlloj. Nuk kanë qejf, asnjëra. Kiara ka kontribuar pak meqë është në nominim, të ndikojë për ta nxjerrë jashtë. Olta ka bërë shumë gabim që ka përdorur fjalën kollovar. Koncepti i kësaj fjale është ofendues, s’është i bukur. Nuk e di kush ua bën punët e shtëpisë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...