Luizi merrë ‘propozim për martesë’ nga një fanse, ky është reagimi epik i Kiares (Video)

Për herën e dytë me radhë banorët e Big Brother Vip Albania kanë pasur mundësi ti shohim mesazhet dhe dhuratat që u kanë dërguar fansat e tyre anë e mbanë botës ku ata jetojne.

Këto mesazhe janë shfaqur në ekranin në dhomën e ndejes ku ishin prezentë të gjithë banorët duke i parë mesazhet e fansave të njëri tjetrit që i lezonin bashkë, shkruan InfoKosova.

E një mesazh interesant i erdhi Luizit i cili kishte më shumë mesazhe se sa të gjithë banorët aty, ”Martohu me mua” shkruante në mesazhin që i erdhi e që mori vëmendjen e të gjithë banorëve.

Të gjithë banorët njëzëri kanë qeshur bashkë me Luizin dhe Kiarën që iu duk mesazh shumë interesant dhe sigurisht me ndryshe se sa mesazhet e të tjerëve. Ndryshe, Luizi është bërë shumë i dashur për publikun e sidomos për femrat që e pëlqejnë edhe për dukjen përpos karakterit.

 

 

Shiko videon:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...