Efi habit me emrat e 4 finalistëve. Ja kush del sonte sipas saj

E ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes.

 

Në fillim ajo hyri si një konkurrente e vetme së bashku me Mikela Pupën, por më pas rrjedha e ngjarjeve ndryshoi krejtësisht dhe ajo u kthye në një prej konkurrenteve më të dashura nga i gjithë publiku.

 

Pjesë nga intervista:

Si po e përballon Efi famën dhe kërkesat e shumta pas daljes nga ‘BBV’?

 

Mendoj se më ka ardhur kjo gjë kaq e bukur në pikën që jam e pjekur mjaftueshëm që ta kontrolloj. Jam aq e mbushur sa nuk më interesojnë kërkesat, nuk i shoh fare. Aty ku kuptova se si mund ta shijoj ‘Big Brother-in’, aty mu ndërpre fatkeqësisht udhëtimi. Tani e konceptoj, meritoja të isha aty brenda.

 

Pse e kanë konsideruar Efin si ‘Shefe të diplomacisë’?

 

Ndoshta sepse jam treguar diplomate me Luizin, prandaj më kanë thënë ashtu. Nuk jam me të tjerët. Luizin e kam shok, e kam mik, nuk e kam njohur më përpara.

 

Bukuroshen nuk e kemi parë shpesh në intervista, pse kjo zgjedhje?

 

Nuk kam dashur se janë të njëjtat pyetje, e njëjta situatë. Nuk dua të bëhem e lodhshme.

 

Cila ka qenë ëndrra e fëmijërisë së Efit?

 

Kam dashur të bëhem piktore. Më thonin që do jesh fukara dhe ma vranë ëndrrën.

 

4 finalistët sipas Efit?

 

Luizi, Luizi, Luizi dhe Luizi.

 

Kush del sonte sipas bukuroshes?

 

Armaldo. Ajo (Olta) nuk del dihet.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME