Dea Mishel dhe Olta ‘shpërthejnë’ në lot, ja çfarë ka ndodhur

Edhe pse është nesër 8 Marsi, Vëllai i Madh u ka dhënë si detyrë banorëve që t’u shkruajnë nga një letër nënave të tyre. Teksa vajzat po shkruanin fjalët e bukura për të shtrenjtat e tyre, Olta Gixhari dhe Dea Mishel janë përlotur.

 

E ulur në shtrat, aktorja e njour preket kur shkruan fjalë zemre për nënën e saj, së cilës i ka lënë për t’u kujdesur djalin 2-vjeçar, Amar.

 

Nga ana tjetër, Dea Mishel i thotë Shpat Kërleshit se e ka marrë malli për mamin.

 

“Më ka marrë malli, kam 2 muaj e ca pa e parë. Mirë ndihem, por 2 muaj e ca pa e parë e pa e dëgjuar”, i thotë Dea, Shpatit.

 

E pyetur nga Shpati se si do ndihet nëse e shikon sonte, Dea tha: “Do isha shumë e lumtur”

 

Kujtojmë se Dea takoi pak javë më parë të atin, i cili i dha forcë e kurajo për të vazhduar lojën.

 

SHIKO VIDEON

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME