Kiara i kërkoi Luizit ta heq bluzën që Kejvina i’a ka dhuruar, reagon ashpër Kejvina: Po ti moj p… (Video)

Shpesh Luizin e kemi parë te vesh një bluzë të bardhë por a e keni ditur që këtë bluzë ia ka dhuruar Kejvina sa ishte brenda shtëpisë së Big Brother, këtë e zbuloi vetë Luizi derisa ishte duke biseduar me Kiaren.

 

”Të lutem ma hiq këtë bluzën” iu kthye Kiara Luizit duke i thëne ta heq pasi nuk po i pëlqen si duket me të por Luizi tha se e vesh herë pas herë sepse ia ka dhuruar Kejvina dhe e ben per kete arsye.

 

E lidhur me këtë rast reagoi Kejvina me një post në Insta Story ku shkruan: ”Në kohë reale, eh moj Kiara butulose por kur merrje gjërat e mia aty brenda të pëlqenin? Shumë e dashur je” ka shkruar Kejvina me ironi.

 

Ndryshe, edhe pse Kejvina u përjashtua nga loja e Big Brother Vip Albania shkaku zenkës me Luizit ajo ka folur fjalë të mira për Luizin jashte duke thënë se kur të dal ai do bëhen shok të mirë./InfoKosova/Shiko videon:

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...