Të “çmendur” pas spektaklit/ Çifti martohet, dasmorët shohin “Big Brother VIP”

Duket se spektakli Big Brother ka mbërthyer para ekranit me orë publikun edhe në ditë shumë të rëndësishme për ta.

 

Kështu ka ndodhur edhe me një dasëm në vendin tonë kur dasmorët në vend që të shijonin vallet dhe ushqimin, kanë vendosur që të shohin në dasëm Big Brother Vip.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME