Luizi kapet keq me banorin më të ri të shtëpisë: I tregoj unë se ça i bën ky shkodrani

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2” kanë hyrë plot gjashtë banorë të rinj. Mes tyre është fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother”, Qetsor Ferrunaj.

 

Ishte Luiz Ejlli, ai që e priti dhe e mori për t’a prezantuar me banorët e tjerë. Këngëtari e priti ish-banorin me batuta, madje në një moment u shpreh se po ta dinte do kishte thënë se i pëlqen Beniada.

 

Ndërkohë pas përfundimit të prime-t, Luizi gjatë një bisede në tavolinën jashtë, u shpreh se ‘Qetsori është duke u mësuar me shtëpinë, por nuk do i dalë koha që t’a shijojë”.

 

“Ja më vjen keq për Qetsorin se është duke u mësuar me shtëpinë, por s’ta po i del koha me e shiju. I shkreti. Ka ardhur Qetsori se ka dy javë imunitet. Ja tregoj unë se ca i bën ky shkodrani. Sa kam kaluar unë si Qetsori. Më ka shkuar jeta tallave nga mëngjesi deri në darkë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME