Dhunë në një shkollë të mesme, mësuesi dhe nxënësi përleshën në klasë për celularin (Video)

Një incident ka ndodhur në një shkollë të mesme në Smederevë të Serbisë.

 

Pasi mësuesi u përpoq ti merrte telefonin nxënësit, ata u përleshën në klasë. Në videon e realizuar nga një nxënëse e së njëjtës klasë shihet mësuesi që i merr telefonin një nxënësi të vitit të dytë të gjimnazit dhe kthehet në vend.

 

Përleshja vazhdoi edhe në sekondat në vijim, ku mësuesi dukej tejet i zemëruar nga sjellja e nxënësit, i cili me këmbëngulje tentoi t’i rrëmbejë telefonin që i kishte marrë. Pasi nxënësi arriti ta kthente telefonin, ai e shtyu edhe një herë mësuesin drejt dërrasës së zezë dhe përfundoi duke u larguar nga klasa.

 

Në video dëgjohen edhe të qeshurat e nxënësve teksa po zhvillohej përleshja mes mësuesit të matematikës dhe nxënësit. Autoritetet policore serbe tashmë kanë nisur hetimet rreth rastit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME